Продукція Золотий Мандарин

Краща пропозиція на газоблоки в Івано-Франківській області

Детальніше за тел.:

✆ (067) 344-11-74,

✆ (095) 307-09-09.

 

ГАЗОБЛОКИ АЕРОК - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ. ШИРОКИЙ ВИБІР БУДІВЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

 

12shlakobloknew
Газоблоки AEROC  Продаж піноблоків Продаж шлакоблоків
Декоративна цегла Бетонні огорожі Бруківка
keram block    
Керамічні поризовані блоки    

 


Надаємо послуги крана маніпулятора. Ціни та деталі дізгавайтеся по телефону

(067) 344-11-74, (095) 307-09-09

 

Івано-Франківська обл. Тисменицький р-н.  с. Сілець

тел.: (067) 344-11-74, (095) 307-09-09 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Газобетонні блоки автоклавного твердіння мають величезну сферу застосування. Якщо розглядати загальні можливості, газоблоки можна поділити на три типи:

  • Теплоізоляційні. Блоки з газобетону даного типу мають малу щільність, частіше всього не більше 300-400кг/м3, але відрізняються високою пористістю, тобто, при малих характеристиках вони забезпечують відмінну тепло-звукоізоляцію.
  • Перегородкові. Газобетонні блоки, щільністю від 500кг/м3 і вище. Вони мають відносно малу товщину, дуже гарні для перегородок їх переваги це міцність і теплоізоляційні характеристики.
  • Будівельні. Газоблоки даного типу відрізняються найбільшою щільністю, яка може становити від 600кг/м3 до 1600кг/м3

Також слід врахувати особливості виробництва. Газобетонні блоки можуть застосовуватися як несучі конструкції виключно в малоповерховому будівництві. Газобетонні блоки автоклавного виробництва використовуються в багатоповерховому будівництві, у пристрої перегородок, самонесучих стін.

Газоблоки, пропоновані різними виробниками, за технічними характеристиками можуть дещо різнитися. Це залежить від особливостей виробництва, компонентів, що використовуються в блоках.

Хочете вигідно купити газобетонні блоки в Івано-Франківській області? Вибирайте budblok.if.ua

Зверніть увагу: Наша компанія є офіційним дилером заводу АЕРОКЯкщо ви захотіли купити газобетонні блоки, для вашої зручності, ми надаємо наступні послуги: доставка та розвантаження на вашому об'єкті, розрахунок необхідного обсягу по ваших кресленнях, професійні консультації наших фахівців, виїзд нашого менеджера на будівельний об'єкт.

Ми здійснюємо поставку безпосередньо зі складу виробника, що позитивно позначається на якості, цілісності та свіжості блоку.


Різниця газоблоків від пінобетону

Вибір будівельного матеріалу сьогодні характеризується значною складністю. Основну масу пропозицій становлять класичні матеріали, що мають хороші характеристики, але не завжди відповідають вимогам. Також часто пропонуються сучасні будматеріали, які позиціонуються високими технічними, експлуатаційними характеристиками, але мало відомі багатьом забудовникам. Одним з таких матеріалів є газобетон. Його складно назвати новинкою в будівельній сфері, незважаючи на це, не вщухають суперечки про якість газобетону. Правда, противники даного матеріалу часто плутають його з іншим різновидом ніздрюватих бетонів – пінобетоном. Основна відмінність матеріалів у тому, що пінобетон може виготовлятися навіть у побуті, газобетон виробляється виключно на виробництві з підтримкою всіх умов та етапів виготовлення. За рахунок цього якість газобетону в рази вище.


Щільність і міцність газобетонних блоків

Існує кілька характеристик газобетону, особливо цікавлять забудовників. Одним з найважливіших факторів стає щільність даного будівельного матеріалу. Притому основний інтерес у цьому плані викликає щільність газобетонних блоків. Кожним виробником вказується середня щільність матеріалу, характеризується масою 1м3 будівельного матеріалу, що знаходиться в сухому стані. Основний показник щільності полягає в обсязі пустот в блоці. Висока щільність передбачає малу пустотність, при малій щільності газобетонного блоку, відповідно, пустот буде більше. Даний фактор має пряму залежність з міцністю газобетону.

На нинішній день існують теплоізоляційні, перегородкові і будівельні газобетонні блоки. Щільність теплоізоляційних блоків найбільш низька, вона позначається маркою D300 і щільністю в 300кг/м3, з іншого боку матеріал має найкращі теплоізоляційні властивості. Для будівництва потужних стін і перегородок використовуються газобетонні блоки марки D400-D500 і більше. Вони одночасно мають хороші тепло-, звукоізоляційні властивості і витримують досить значні навантаження.

Безпосередньо в багатоповерховому будівництві використовуються газобетонні блоки високих марок. Найчастіше це марка Д600. Подібні блоки оптимально підходять для багатоповерхового будівництва. Періодично застосовуються у багатоповерховому будівництві в якості матеріалу для установки перегородок. Однак для основного багатоповерхового будівництва подібні блоки мають недостатні характеристики. Сьогодні все частіше використовуються залізобетонні конструкції з застосуванням газобетону. Щільність газобетону в даному разі повинна бути дуже високою. У перспективі передбачається підвищення щільності газобетону до марки D800, що дозволить упроваджувати нові ідеї в технології будівництва.


Особливості доставки та розмірні характеристики газобетонних блоків

Головним питанням є місце і спосіб придбання газобетонних блоків. Єдиним оптимальним варіантом придбання будівельних матеріалів високої якості стає співпраця безпосередньо з виробником або його офіційним дистриб'ютором. Співпраця з виробниками не завжди можливо. Однак наша компанія «БУДБЛОК», будучи офіційним дистриб'ютором пористого бетону АЕРОК, пропонує газобетонні блоки за вигідною ціною.

Клієнтам пропонується і професійна доставка палетів з будівельним матеріалом. Для забезпечення високої якості доставки ми передбачаємо декілька факторів. Детальнішше по телефону)

Додатково замовник може замовити транспорт для завантаження/розвантаження.

При виборі газобетонних блоків дуже важливо вибрати правильний розмір будівельного матеріалу. Найбільш ходовим вважається розмір ТхВхД 200х300х600мм. Такі блоки широко використовуються в основному будівництві, як правило, одноповерхових і двоповерхових будинків. Важливо врахувати, що багато виробників випускають блоки різних розмірів, тому необхідно правильно розраховувати модель і характеристики матеріалу. Для влаштування перегородок використовуються більш тонкі блоки, які значно економлять простір приміщень. Їхні розміри становлять від 100х300х600мм. При необхідності можна вибрати блоки з більшою товщиною.

Коли здійснюється будівництво будівлі, висота якого складає більше 2-х поверхів або передбачає значне навантаження на несучі конструкції, фахівцями рекомендується купувати більш міцні і потужні блоки. Їх розміри складають в середньому 300х200х600мм. Велика товщина блоку дозволяє також забезпечити більш високу тепло-звукоізоляцію приміщень.

Для більш детального ознайомлення з розмірами, особливостями газобетонних блоків рекомендується звернутися до менеджерів нашої компанії.

 

Як замовити газоблоки AEROC в Івано-Франківську та області

  • 1. Перш за все, перегляньте асортимент газоблоків AEROC.
  • 2. Після вибору позиції зателефонуйте нам або напишіть на ел. пошту
  • 3. Отримайте відповіді на всі питання і остаточну вартість продукту
  • 4. Підтвердіть ваше замовлення (можна в усному режимі)

 

 

 

 ГОЛОВНА  ЦІНИ  КОНТАКТИ  ГАЗОБЛОКИ  ПІНОБЛОКИ тел.: (067) 344-11-74
 ШЛАКОБЛОКИ  КЕРАМІЧНІ БЛОКИ  БЕТОННА ОГОРОЖА     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Створення сайту | www.siter.in.ua